...

Densi RLS 1000 Barkodlu Terazi

Barkodlu Sistem Terazileri

İleri teknolojisi, sağlam yapısı, hassas tartımı, tamamen Türkçe menüleri ve 3 yıllık garanti süresi öne çıkan Densi RLS 1000 barkodlu terazi; manav, kasap, şarküteri, aktar ve süpermarketlerin reyonlarında boy gösteriyor

 

 • Kapasite 15 kg 30 kg
 • Taksimat 2/5g 5/10g
 • Iç Çözünürlük 1/30,000
 • Harici Çözünürlük 1/3,000; 1/ 6000 (İkili Taksimat)
 • Hafıza 16 MB, 12,000 PLU, 12,000 Mesaj, 2 etiket tipi, 1025 rapor
 • Gösterge Tipi Grafik LCD
 • Çalışma Sıcaklığı -20℃~ 50℃
 • Güç AC 240V
 • Kefe boyutları(mm) 344,9 mm x 272 mm
 • Boyutlar(mm) 360(E) x 360(B) x 106(Y)
 • Ürün ağırlığı (kg) 8 kg

Diğer Barkodlu Terazi Modelleri İçin Tıklayınız

densi rls 1000 barkodlu terazi 1

Bağlantı Seçenekleri

RS-232, Ethernet, Wireless LAN ( İsteğe Bağlı )

Ürün Hafızası

 16 MB, 12,000 PLU, 12,000 Mesaj, 2 etiket tipi, 1025 rapor

Baskı Seçenekleri

Direk Termal

Baskı Hızı

Baskı Hızı: 100 mm/s.

Tuş Takımı

Hızlı Erişim tuşları, 224 (112 x2) adet hızlı tuş

Baskı Genişliği

En: 40 ~ 60, Boy: 30 ~ 200

Ürün Özellikleri

İleri teknolojisi ful grafik ekranı ile öne çıkan barkodlu sistem terazisi hassas tartım yapıp 100 gramın altında etiket basmak isteyen firmaların da kullanımına göre programlanabilmektedir.

Farklı taksimat ayarlarına göre tartım yapabilecek şekilde geliştirilen alt yapısı sayesinde 30 kg lık terazi 6 kilograma kadar tartı yaparken 2 gram hassasiyetle çalışmakta, 15 kg lık model ise 3 kilograma kadar 1 gram hassasiyetle tartım yapabilmektedir. Bu da pahalı ürün satan firmaların işinde vazgeçilmez bir yer edinmesini sağlamaktadır.

10.000 plu (teraziye yüklenen stok adedi) hafızasına sahip Densi Rls 1000 barkodlu sistem terazisi klavyesinde 112 ön hafıza tuşuna sahiptir. Ön hafıza tuşları çift kademe olarak kullanılarak 224 olarak kullanılabilmektedir.
Kartuşlu yapısı sayesinde etiket rulosunu değiştirmek çok kolaydır. Dikey olarak konumlandırılan termal kafası üzerinde kir ve toz birikmediği için yatay konumlu termal kafa kullanan terazilere göre çok daha uzun ömürlüdür.

Farklı terazi programları ile entegre çalışması sayesinde farklı terazilerle aynı yerde çok rahat bir şekilde konumlandırılabilir. Tcp-ip üzerinden haberleşen barkodlu terazi çok hızlı bir şekilde stok programından aktarılan pluları kendi üzerine alarak çalışmaya başlayabilir.

Suya ve neme dayanıklı olarak geliştirilen Densi RLS 1000 barkodlu terazi üzerindeki elektronik modül ile böceklere karşı kendini koruma altında tutarak uzun ömürlü bir çalışma sunmaktadır.
Kare kod kullanmak isteyen firmalar için 8 ayrı operatör desteği ile farklı ürünleri tartıp tek bir kare kod olarak fiş üzerine basabilmektedir.

Buna uygun hızlı satış programları ile tek bir barkodu okutarak bir sürü ürünü tek seferde satışını gerçekleştirebilir ürün bazlı hırsızlıkların ve kayıpların önüne geçebilirsiniz.
Kendinize özgü etiket tasarımları yaparak etiket üzerinde firma logonuzu da basabilirsiniz.

Tcp-ip ve RS 232 portu ile üretilen barkodlu terazi istenirse Access point takılarak kablosuz hale de getirilebilir.
Kendi üzerindeki yazılım ile istediğiniz raporlamaları yapabilir satış bilgilerini sürekli olarak bağlı olduğu bilgisayara göndermesini sağlayabilirsiniz.

Densi Barkodlu Terazi için detaylı bilgi

Ürün Görselleri

Teknik Özellikler

 • Kapasite 15 kg 30 kg
 • Taksimat 2/5g 5/10g
 • Iç Çözünürlük 1/30,000
 • Harici Çözünürlük 1/3,000; 1/ 6000 (İkili Taksimat)
 • Hafıza 16 MB, 12,000 PLU, 12,000 Mesaj, 2 etiket tipi, 1025 rapor
 • Gösterge Tipi Grafik LCD
 • Çalışma Sıcaklığı -20℃~ 50℃
 • Güç AC 240V
 • Kefe boyutları(mm) 344,9 mm x 272 mm
 • Boyutlar(mm) 360(E) x 360(B) x 106(Y)
 • Ürün ağırlığı (kg) 8 kg

İndirmeler

Kullanıcı Klavuzu

Densi RLS 1000 Barkodlu Terazi Broşürü Çamlıca Barkod

Kullanıcı Klavuzu

CP Serisi Broşürü İngilizce

Driver ve Yazılımı

İndirebilir driver dosyası

Temsilcimizle Görüşün

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası