...

Tampos Hızlı Satış Programı

Market ve mağazaların kasa sistemleri için geliştirilen hızlı satış kasa yazılımı Tampos hızlı satış programı Android platformlar üzerinde çalışmakta.

Tablet telefon ve Android işletim sistemine sahip AIO dokunmatik pos bilgisayarlar üzerinde çalışan Tampos kablolu ve kablosuz iletişimin tüm teknikleri kullanılarak geliştirildi.

Basit kullanım yapısı sayesinde kablosuz olarak bağlanan barkod okuyucu, fiş yazıcı ve kasa tartım (checkout) teraziler ile kullanıcılarına kablo karmaşası olmadan cihaz kullanımını sunmakta.

Masa üstü fiş yazıcıdan kontrol edilen para çekmecesi sayesinde tam bir entegrasyon sağlamakta.

Mağaza veya market içi satış olsun kasada satış olsun tüm aşamaları destekleyen Tampos hızlı satış programı basit ekranları ile tam bir kullanıcı dostu.

Denemek için hemen tıklayın

hızlı satış yazılımı

Askıya alma, indirim artırım veresiye satış gibi birçok opsiyonu yetkiye dayalı olarak sunan Tampos hızlı satış programı çok büyük bir yetkilendirme sistemine sahip.

İster tek başına kullan ister bir ERP ye bağlı olarak kullan Tampos e-arşiv fatura ve e-fatura keserek kasalarınızı resmi olarak çalıştırmanın yolunu da en iyi fiyatlarla kullanıcılarına sunmakta.

Çok yakında 507 nolu tebliğe uygun olarak ta hizmet vermeye başlayacak Tampos hızlı satış programı kullanıcılarına kasa bazlı sınırsız kontör vadetmeye hazırlanıyor.

Tamsoft Bulut Erp için tıklayınız

Etiketler :
hızlı satış programı

Ben ERP yazılımı kullanmak istemiyorum diyen kullanıcılar için geliştirilmiş olan stok kartı ekleme miktar bilgisi ve fiyat değiştirme ekranları o kadar basit ki.

İddia ediyoruz mağaza girdikten sonra 15-20 dakika içinde kuruluşu bitirip eğitimi tamamlayarak çıkmak mümkün.

Kablolu sistem kullanmak isteyen kullanıcılar için masa üstü pos bilgisayarlar kablo ile bağlı barkod okuyucu, para çekmecesi, fiş yazıcı ve kasa tartım terazisi veya barkodlu terazi ile satışın en kolay yolu.

barkod sistemi

Ürün Görselleri

Yazılımlarımız

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası