...

Smartpos Hızlı Satış

Kasanız emin ellerde

Smartpos Windows Kasa Yazılımı

Smartpos Hızlı Satış Programı, bir yazılım programıdır ve market, mağaza, şarküteri, kuruyemişçi, aktar, kırtasiye, züccaciye gibi perakende satış yapan firmaların işlemlerini kolaylaştırmak için kullanılır. Programın özellikleri ve kullanım alanları aşağıda açıklanmaktadır:

Kullanıcı Yönetimi

Kullanıcı Yetkilendirmesi: Smartpos programı, kullanıcıların program üzerinde yapabilecekleri işlemleri yetki tanımlarıyla kontrol etmenizi sağlar. Firma içinde bulunan kullanıcıların hangi işlemleri yapabileceği veya yapamayacağı sizin tarafınızdan belirlenebilir [1].

Kullanışlı Arayüz

SmartPos Hızlı Satış Programı hızlı tuş tanımlarınızı dilediğinizce yerleştirebilir, ödeme tiplerinizi kendi isteğinize göre belirleyebilirsiniz. Sektörlere göre özelleşebilen farklı ekran tasarımları tam bir kullanıcı dostu. Her şeyi görerek yaptığınız ikonlar sayesinde hiç sıkılmadan eğlenerek ve hızla çalışırsınız.

Hızlı Tuş Takımları: Programda hızlı tuş takımlarınızı istediğiniz gibi yerleştirebilir ve ödeme tiplerinizi kendi tercihinize göre belirleyebilirsiniz. Görsel ikonlar aracılığıyla işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz [1].

 

SmartPos Hızlı Satış Programı Detaylı Bilgi İçin

hızlı satış programı

Kampanya Yönetimi

Kampanyalar ve Promosyonlar: Programda istediğiniz kampanyaları düzenleyebilirsiniz.

Müşterilere özel kampanyalar, alışveriş alışkanlıklarına göre kampanyalar ve çapraz ürün veya çapraz grup kampanyaları oluşturabilirsiniz.

Özel düzenlediğiniz kampanya veya promosyonlar, mağazanızın cirosunu artırmanıza ve rakiplerinizden ayrılmanıza yardımcı olur [1].

Online ve Offline Çalışma

Online ve Offline Çalışma: Smartpos hızlı satış programı, online ve offline olarak çalışabilen bir yapıya sahiptir.

Offline çalışma modunda iken yapılan işlemler, online olduğunuzda bilgi aktarımlarını gerçekleştirerek bilgi kaybını önler. Ayrıca herhangi bir ağ sorunu durumunda müşterilerinizi bekletmeden çalışmaya devam edebilirsiniz [1].

yazarkasa pos sistemi

Banka Posu (EFT Pos) Kullanımı

Bankalardan aldığınız Ingenico marka ICT 250, ICT 220, DESK 3500 (mobil olmayan) EFT pos cihazlarını Smartpos Hızlı Satış Programına bağlayarak müşterilerinize sadece şifre girdirerek hem kasiyerin hata yapma olasılığını azaltın, hem de müşteri güvenini artırın.

E-arşiv Ve E-Fatura Kesmek

Smartpos uygun kontör fiyatları ile e-Arşiv sistemine geçmek çok kolay. E-arşiv sistemini kullanırken portal üzerinden müşterilerinizin e-fatura kullanıcısı sorgusu otomatik olarak yapılarak e-fatura carilerine e-fatura e-fatura carisi olmayanlara da e-arşiv fatura düzenleyebilirsiniz.

Smartpos Hızlı Satış Programı, kullanıcı yetkilendirmesi, hızlı tuş takımları, kampanyalar, online/offline çalışma, dokunmatik uyumluluk ve entegrasyon gibi özellikler sunarak işletmelerin satış işlemlerini kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Ayrıca programın kullanım alanları genel olarak satış işlemlerinin gerçekleştiği perakende ve ticari işletmeleri kapsamaktadır.

Tamsoft Yazılım için tıklayınız

dokunmatik barkod sistemi

Dokunmatik Çalışma

Dokunmatik Uyumlu: Hızlı satış programı, dokunmatik bilgisayarlarla uyumlu bir şekilde çalışır. Sadece dokunarak Smartpos programını kullanabilirsiniz, fare veya klavye kullanmanıza gerek yoktur. Programı kullanmak için Appostar all-in-one PC veya PSC dokunmatik pos bilgisayarlarını tercih edebilirsiniz [1].

Hızlı Entegrasyon

Entegrasyon: Smartpos Programı, hızlı bir şekilde Mikro, Logo, Tamsoft ve Workgroup gibi diğer yazılımlarla entegre olabilir. Bu sayede ofisinizde Mikro , Logo, Tamsoft veya Workgroup yazılımını kullanırken Smartpos’u kasada kullanabilirsiniz. Entegrasyon özelliği, iş süreçlerinizi kolaylaştırır [1].

market barkod sistemi

Barkodlu Terazi ve Checkout Terazi Kullanımı

Barkodlu terazilere dosya hazırlayabilir istediğiniz formatta gelen barkodu Smartpos hızlı satış programı ile okutabilirsiniz.

Checkout terazilerle yapılan entegrasyon sayesinde istediğiniz tartım senaryosunu uygulayabilir, özellikle kuruyemişçilerin çok kullandığı karışık kuruyemiş veya bana şu kadarlık kuruyemiş gibi senaryoları çok kolaylıkla yapabilirsiniz.

Dara alabilir ürünlerinizi net miktarları satabilirsiniz. Ağırlıkları kaldırmadan her tarttığını ürünü otomatik dara alarak üst üste hızlı bir şekilde tartabilirsiniz.

Baklava çikolata ve lokumcular için geliştirilen kutu ile ilgili özel tartım senaryoları için firmamızı arayıp daha geniş bilgi alabilirsiniz.

dokunmatik pos ve fiş yazıcı

Depozitolu Ürünler

Depozitolu ürünleri satışını Smartpos Hıalı Satış Programı ile takip edebilir, müşterierinizin iade ettiği depozitoyu kolayca geri alabilir oluşan tutarları alışverişte kullandırabilirsiniz.

Etiketler :

Ürün Görselleri

(S.S.S.) Sıkça Sorulan Sorular

Smatpos Kurulumunda gerekli olan programlar nelerdir?

Smartpos Kurulumunda gerekli olan programlar Microsoft Sql 2008 ve üstü program kurulu olan bir bilgisayarda Smartpos Yönetimi kurabilirsiniz.

Smartpos Kurulumu ne kadar sürüyor?

Smartpos kurulumu eğer entegrasyon yapılarak kullanılmayacaksa Sql olmayan bir bilgisayarda toplamda yarım saat içerisinde kurulum yapılır. Eğer Mikro veya Tamsoft entegrasonu yapılacaksa bu süre toplamda 1 saate kadar çıkabilir.

Smartpos Yazılımı Mikro ve Logo Muhasebe programları ile entegre çalışıyor mu?

Evet Smartpos Mikro ve Logo Programları ile tam entegre çalışıyoruz.

Smartpos E-Fatura & E-Arsiv fatura kesebiliyor mu?

Smartpos Programı Entegratör olan Mikro, Uyumsoft, Veriban, Hızlıteknoloji ile birebir entegre şekilde E-Fatura & E-arşiv Fatura kesebiliyor.

Smartpos dan etiket basabiliyor muyuz?

Smartpos dan Fastreport ile dizaynı oluşturup yerli etiket ibaresi ve birim fiyat ile beraber etiket basabilirsiniz.

Modemi değiştirdikten sonra Smartpos'ta bağlantı yok yazısını görmeye başladım, neden?

Smartpos sabit ip ile çalışmaktadır, modem değiştiği takdirde ip değiştiği için bağlantı yok hatası alabilirsiniz.

Smartpos içerisinde işlemi askıya alabilir miyim?

Evet, Smartpos içerisinde yapmış olduğunuz işlemi ”Askıya Al” butonuna basarak askıya alabilir, ”Askıdaki İşlemler” butonuna basarak tekrar işleme geri alabilirsiniz.

Smartpos içerisinde; Tamsoft, Workgroup, Mikro, Logo veya Management'ta bulunan Cari Müşteri Listesini görüntüleyebilir miyim?

Evet, Smartpos içerisinde ”Müşteri Listesi” butonuna tıklayarak tüm müşterilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Smartpos içerisinde işlemi parçalı olarak ödeyebilir miyim?

Evet, Smartpos içerisinde yapmış olduğunuz işlemi kısım kısım Nakit, Kredi kartı ve diğer tanımlanan ödeme seçenekleriyle ödeyebilirsiniz.

Touchpos Kasa yazılımından Cari ve Stok açabiliyor muyuz?

Touchpos Kasa yazılımından cari ve stok açabilirsiniz.

E- Fatura’ya geçmek için ne yapmak gerekiyor?

E-Faturaya geçmek için öncelikle https://kamusm.bilgem.tubitak.gov.tr sitesinden başvuru alanından mali mühür başvurusu yapıyorsunuz. Sonrasında Firmanın veya kişinin İnteraktif Vergi Dairesi sitesinden kullanıcı girişi yaparak başvuru bölümünden E-fatura geçiş başvurusu yapıyorsunuz. Bu işlemler sonlandıktan ve Mali mühür geldikten sonra E-faturaya geçiş için gerekli olan diğer tüm işlemleri TAMSOFT ekibi 15 dakika içinde bitirerek E-fatura geçişini tamamlamış oluyor.

E-Fatura geçişinde nelere ihtiyacımız vardır?

E-Faturaya geçmek isteyen müşterilerimiz Mali Mühür aldıysa ve başvuru işleminde kullanılan telefon ve mail giriş şifresini biliyorsa geri kalan işlemleri TAMSOFT ekibi 15 dakika içinde bitirerek E-fatura geçişini tamamlamış oluyor.

Bize kesilen E-Fatura ve E-Arşiv Fatura nerede görüyoruz?

Öncelikle E-Faturaya geçen müşterilere E-Arşiv fatura kesilemeyeceği için size E-Arşiv Fatura gelmeyecek E-Faturalarınız TAMSOFT Gelen Fatura modülünden Tarih aralığı verilerek Kontrol edilebilecek ve tek bir tıkla Faturanızı Sisteme alıp fatura girişini bitirmiş olacaksınız.

Yazılım destek birimi 14.10.2022

Satış Departmanı

Teknik olarak otomasyon sistemlerinin tüm bileşenlerinin bilgilerine hakim olan uzman ve tecrübeli satış personellerimizle iletişimde kalın.

+90 216 441 20 41

Abone Olun

Yeni içerik, ürün ve kampanyalardan sizi haberdar edelim. Mail adresinizi girerek abone olun, sizi bilgilendirelim.

 

Bize Ulaşın

Bizi sosyal medyadan takip etmek isterseniz verilen linklerden hesaplarımıza erişebilirsiniz.

Yazılımlarımız

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası