...

Kasap Barkod Sistemi

Kasap dükkanları için özel olarak geliştirilen barkod sistemleri, et stok yönetimi gibi sektöre özgü farklılıkları ele alarak hızlı satış programları sunmaktadır.

Smartpos Hızlı Satış Programı ve entegre olarak çalışan Tamsoft ön muhasebe programı, standartlaştırılamayan et stoklarını kolayca yönetebilir.

Karkas olarak gelen et ürünleri ana stok kalemine işlenerek programa alış faturası girişi yapılır.

Ana ürün stok tipi parçalama olarak seçilir.

Diğer satılan alt ürünler ticari ürün olarak tanımlanır.

Karkas olarak gelen et ürünleri, alış faturası girişi ile ana stok kalemine işlenir ve ana ürün stok tipi parçalama olarak belirlenir.

Satılan alt ürünler ticari ürün olarak tanımlanır ve ürün parçalama reçetesinde stok tipi parçalama olan ana ürüne bağlanır.

Bu sayede, ticari ürünler satıldıkça ana ürünün stok miktarı azalır ve geriye kalan kemik miktarı sarf çıkış fişi veya satış faturası ile satılarak takip edilir.

Aynı yöntem, tavuk satışı gibi diğer et ürünleri için de uygulanarak doğru stok tutulabilir.

Hızlı Satış Programı için detaylı bilgi

kasap barkod sistemi
kasap yazılım

Blog

SMARTPOS Kasap yazılımı

Smartpos Hızlı Satış Programı

Smartpos Hızlı Satış Programı, barkodlu teraziler ve dokunmatik POS bilgisayarlar ile entegre çalışarak etiket maliyetlerini düşürür.

E-fatura ve e-arşiv fatura sistemi ile entegre olan bu program, düşük maliyetli ve etkili bir stok yönetimi sağlar.

Belge seçimi, fiş fatura iade evrak tipini seçmeye olanak tanır ve masraf girişi ile faturaya ilave edilecek masrafları (nakliye, montaj, komisyon vb.) girilebilir.

Blog

SMARTPOS Kasap yazılımı

Dana eti gibi aynı işlemi tavuk satışında da yaparak et stokunu en doğru şekilde tutabilirsiniz. Ürünlerinizin nasıl satıldığını bilmediğiniz için satış işlemine göre işleyen reçeteler sayesinde en doğru stok elde edilmiş olur.

Yazarkasa bağlantısı sayesinde, sisteme bağlı bir yazarkasa üzerinden hazırlanan fişler departman veya ürün bazlı olarak çıkarılabilir.

Etiket basımı, tanımlı etiket yazıcısından raf veya ürün etiketlerini basmaya imkan tanır.

Menü kapat ve programı kapat seçenekleri ile işlem menüsü ve program kapatılabilir.

parçalama üretim reçetesi
hızlı satış programı

Blog

SMARTPOS yazılımı

Belge seçimi fiş fatura iade evrak tipini seçmemizi sağlar. Masraf giriş eğer evrağa bağlı bir masraf varsa onu girmemizi sağlar. Sistem girilen masrafı faturaya ilave edecektir.(nakliye, montaj, komisyon vs.)

Yazarkasa iletişim eğer sisteme bir yazarkasa bağlıysa kasaya bilgi ve departman gönderir.Sisteme yazarkasa bağlıysa kasadan Smartpos la hazırlamış olduğunuz fişi departman bazlı veya ürün bazlı olarak çıkarabilirsiniz.

Etiket basa tıklandığında sistem etiket basılacak ürünleri seçmemizi sağlar ve tanımlı etiket yazıcısından raf veya ürün etiketi basabilirsiniz. Menü kapat işlem menüsünü kapatır. Programı kapat ise programı kapatır.

SMARTPOS YÖNETİM:

Smartpos Yönetim, tüm tanımlamaların yapıldığı ve kasalara bilgi gönderildiği bölümdür.

Arka ofis yazılımı olmayan küçük işletmeler için, barkod maskeleri, kullanıcı tanımları (kasiyerler), mağazalar, KDV tanımları, yazarkasa tanımları, stok kartı tanımları, müşteri kartı tanımları ve promosyon tanımları buradan yapılarak kasalara gönderilebilir.

İndirmeler

Broşür

Smartpos Broşürü

Diğer Yazılar

Temsilcimizle Görüşün

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası