...

Mobil Fiş Yazıcı ve Barkod Yazıcı

Mobil Fiş Yazıcı

Mobil fiş yazıcı, hareket halindeyken makbuzları veya diğer belgeleri yazdırmanıza olanak tanıyan taşınabilir bir yazıcıdır.

Bu yazıcılar, satış noktasında veya masada fiş yazdırmak için satış görevlileri veya sunucular tarafından taşınabilecekleri perakende ve konaklama ortamlarında yaygın olarak kullanılır.

Mobil fiş yazıcıları genellikle küçük ve hafiftir, bu da onları taşımayı kolaylaştırır.

Bluetooth, WiFi veya USB bağlantısı kullanılarak akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere çeşitli cihazlara bağlanabilirler.

Bazı mobil fiş yazıcıları, barkod yazdırma veya bulut tabanlı bir hizmetten yazdırma gibi özelliklerle de donatılmıştır.

Son yıllarda ülkemizde gerçekleşen e-dönüşüm projeleri ile mobil fiş yazıcı kullanımı oldukça artmıştır.

Özellikle saha satış operasyonlarında e-irsaliye, e-fatura ve e-arşiv fatura kesen firmalar ellerindeki büyük boyutlu Epson Lx 300 araç yazıcı setlerini mobil fiş yazıcılar ile değiştirmişlerdir.

Unitech Sp 319 ve Unitech Sp 320 mobil fiş yazıcılar ekonomik yapış ve sağlamlığı ile ön plana çıkmaktadır.

Mobil Fiş Yazıcı

Mobil Barkod Yazıcı

Mobil barkod etiket yazıcısı, hareket halindeyken etiket yazdırmanıza olanak tanıyan taşınabilir bir aygıttır.

Genellikle geleneksel bir masaüstü yazıcıdan daha küçük ve daha hafiftir, bu da onu çeşitli yerlerde taşımayı ve kullanmayı kolaylaştırır.

Bu yazıcılar, ürünler, paketler veya envanter için etiketleri hızlı ve doğru bir şekilde yazdırmanın önemli olduğu perakende mağazaları, depolar ve nakliye merkezleri gibi çeşitli ortamlarda yaygın olarak kullanılır.

Mobil etiket yazıcıları genellikle, mürekkebe veya tonere ihtiyaç duymadan yüksek kaliteli etiketler üretmelerini sağlayan termal baskı teknolojisini kullanır.

Ayrıca genellikle pille çalışırlar, bu da onları bir elektrik prizine erişimin sınırlı olabileceği yerlerde kullanım için uygun bir seçim haline getirir.

Piyasada pek çok farklı mobil etiket yazıcısı markası ve modeli bulunmaktadır ve her birinin özellikleri ve yetenekleri değişiklik gösterebilir.

Bazı seçenekler, etiketleri bir akıllı telefondan veya tabletten kablosuz olarak yazdırmanıza olanak tanıyan Bluetooth veya Wi-Fi bağlantısı sunabilir.

Diğerleri, yazıcıyı durdurup yeniden yüklemek zorunda kalmadan aynı anda daha fazla etiket yazdırmanıza olanak tanıyan daha büyük ortam kapasitelerine sahip olabilir.

Bir mobil etiket yazıcısı seçerken, ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi karşılayan bir cihaz bulmak için özel ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Mobil Barkod yazıcı ile etiket yazdırmak için program arıyorsanız bu linkten ulaşabilirssiniz.

Diğer Yazılar

Temsilcimizle Görüşün

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası