...

PSC Para Çekmecesi 41*41 5 Gözlü Metal

Para Çekmecesi

Soğuk haddelenmiş çelikten üretilmiş PSC metal para çekmecesi elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. 5 gözlü olarak üretilen PSC para çekmecesi 41X41 cm ebatlarında ve 8 adet bozuk para gözüne sahip

Diğer Para Çekmecesi Modelleri İçin

psc para cekmecesi 41x41 5 gozlu 2

Ürün Özellikleri

Soğuk haddelenmiş çelikten üretilmiş PSC metal para çekmecesi elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. 5 gözlü olarak üretilen PSC para çekmecesi 41X41 cm ebatlarında ve 8 adet bozuk para gözüne sahip

Ürün Görselleri

Teknik Özellikler

  • W405 mm*L420mm*H100mm
  • Soğuk Haddelenmiş Çelik Sac
  • 5 Kağıt , 8 Metal Para Bölmesi
  • Elektrostatik Toz Boya
  • Farklı Renk Seçenekleri
  • Poliüretan Aşınmaz Tekerlekler
  • Elektronik ve 3 Aşamalı Kilit Sistemi
  • Her Yazıcıya Uygun RJ11 Çıkışı

İndirmeler

Kullanıcı Klavuzu

PSC Para Çekmecesi 41*41 5 Gözlü Metal Broşürü Çamlıca Barkod

Temsilcimizle Görüşün

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası