...

PSC AL Serisi RK3568 10.1 Fiyat Gör

Fiyat Gör

Yeni nesil fiyat gör cihazı Android işletim sistemine sahip. Yüksek çözünürlükte dokunmatik ekranında film oynatmak mümkün.

Geliştirilen yazılımlarla etiket baskı, stok takip, veri toplama gibi bir çok işlevi bir arada yürütmek mümkün.

Diğer Fiyat Gör Modelleri İçin Tıklayınız

Psc al serisi rk3568 10%201 fiyat gor 3

Ürün Özellikleri

Android fiyat gör cihazı, yüksek performanslı barkod okuyucusu, seri port ve USB portları ile perakende noktalarının hizmetinde

Fiyatgör yazılımı için tıklayınız

Ürün Görselleri

Teknik Özellikler

  • 10.1 Kapasitif Dokunmatik Panel
  • 4 GB RAM 64 GB ROM
  • Çözünürlük: 1024*768
  • Harici güç kaynağı:Giriş:200V-240V 50/60Hz 1.0A MAX
  • Çıkış:+12V DC 5A
  • İşletim Sistemi: Andorid 10
  • Renk: Tam siyah
  • Fiyat Gör Yazılımı İçin Tıklayınız

İndirmeler

Kullanıcı Broşürü

PSC AL Serisi RK3568 10.1 Fiyat Gör Broşürü Çamlıca Barkod

Psc Serisi Broşürü

Psc Al Serisi Broşürü

Temsilcimizle Görüşün

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası