...

Salam Dilimleme Makinesi LAMA 250 275 300

Paketleme Makinaları

Cas profesyonel salam dilimleme makinesi 250, 275 veya 300 mm bıçak çapına sahip olarak satın alınabilir. Yüksek performanslı salam dilimleme makinesi alüminyum gövdeye sahip. Paslanmaz bıçağıyla şarküteri, market ve gıda sektöründe üretim yapan profesyonel işletmelerin hizmetinde.

 

Diğer Dilimleme Makineleri İçin Tıklayınız

cas dilimleme makinasi 2

Salam Dilimleme Makinesi Özellikleri

  • 250 – 275 – 300 mm bıçak çapı seçeneği
  • Gövdesi Alüminyum
  • Yatay tip sabit bileyleme ünitesi ile beraberdir.
  • Dönüş hızı çok yüksektir.
  • Şarküteri, market ve gıda sektöründe üretim yapan profesyonel işlemler için uygundur.

Salam Dilimleme Makinesi Görselleri

Salam Dilimleme Makinesi Teknik Özellikler

  • 250 – 275 – 300 mm bıçak çapı seçeneği
  • Gövdesi Alüminyum
  • Yatay tip sabit bileyleme ünitesi ile beraberdir.
  • Dönüş hızı çok yüksektir.
  • Şarküteri, market ve gıda sektöründe üretim yapan profesyonel işlemler için uygundur.

Cas Dilimleme Makineleri

Temsilcimizle Görüşün

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası