...

SmartPos Kantin Programı

Kantin de Smartpos merkezi yönetim yapısı sayesinde ne kadar şubeniz veya satış noktanız olursa olsun tek bir yerden tamamını yönetebilirsiniz.

Okul kantinleri başta olmak üzere bir çok kantin için düşünülen Smartpos çok hızlı ve dinamik satış ekranları sayesinde servisi çok hızlandırmaktadır.

Ama en büyük özelliği parayı ortadan kaldırmakta veya azaltmaktadır.

Daha önce den velilerden alınan kredi kartı veya para öğrencinin kartına yüklenmekte ve öğrenci kendine tanınan günlük limit kadar harcama yapabilmektedir.

Webden yapılan raporlama modülü sayesinde veli çocuğunun neler aldığını izleyebilmektedir.

Öğretmenler kantine siparişlerini telefon açmadan bilgisayar üzerinden verebilmekte ve ay sonu karışıklıklar ortadan kalkmaktadır.

Okul idarecileri kantinde neler satıldığını izleyebilmekte ve denetim çok kolay olmaktadır.

 Smartpos Kantin Programı için detaylı bilgi

kantin otomasyonu
kantin otomasyonu

Blog

SMARTPOS Hızlı Satış Programı

SMARTPOS hızlı satış programı SQL Server la haberleşerek çalışır.

Yönetim programı SQL den verileri çeker ve kasalara gönderilmesini sağlar. Bu sayede şubelere Server kurulmasına gerek kalmaz.

Kasa onaylı poslarda olduğu gibi hem online hem offline çalışabilir. Bir posta olandan daha fazlası Smartpos ta mevcuttur.

Direk olarak 144 adet direk ürün tuşu mevcuttur. Ana ekranda fişi askıya alma ve askıdaki fişi tekrar çağırıp satma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

(Askıya al ve askıdaki işlemler) Müşteri listesini tıkladığınız zaman müşteri kartı mevcutsa direk kartı okutabilir ya da listeye tıklayıp adından müşterinizi seçebilirsiniz.

Belge tekrarı son belgeyi tekrar yazdırır.

Blog

SMARTPOS Kantin yazılımı

Terazi tuşuna basıldığınızda açılan ekranda reyonuna göre ürün seçmenizi ister.

Buradan ürün seçildiği anda kendisine bağlı teraziden tartı bilgisini alıp direk ürünün satışını gerçekleştirir.

Ürün Listesi

Ürün listesini tıkladığınız anda ürünleri ismine göre arama yapabileceğiniz ekran açılır.

Listeden istediğiniz ürünü seçip satışını gerçekleştirebilirsiniz. Belge iptali komple kesilen belgeyi iptal eder.

Kasa Giriş ve Kasa Çıkış

Kasa giriş ve kasa çıkış kasaya verilen avansların ve kasadan yapılan ödemelerin girildiği tuşlardır.

Satır iptal okutulan ürünler den satır bazlı iptali sağlar. Ara toplam fiş tutarını gösterir. Alt sıradaki tuşlar ödeme tuşlarıdır.

Ödeme Tipleri

Birden fazla ödeme tuşu tanımlayabilirsiniz. Nakit kredi kartı, Akbank kredi kartı, veresiye gibi.

Smartpos’a aynı anda birden fazla printer bağlayıp (termal, nokta vuruşlu) farklı evrakları farklı printerden basabilir siniz.

İade Alma

Samartpos la sattığınız ürünü iade alabilir ve gider pusulası düzenleyebilirsiniz. İşlem tuşuna tıkladığınızda aşağıdaki menü açılacaktır.

Buradan günlük kasa raporunu alabilirsiniz. Ürün değişimi yapabilirsiniz.

kantin sistemi
kantin satış sistemi

Blog

SMARTPOS Kantin yazılımı

Belge seçimi fiş fatura iade evrak tipini seçmemizi sağlar. Masraf giriş eğer evrağa bağlı bir masraf varsa onu girmemizi sağlar.

Sistem girilen masrafı faturaya ilave edecektir.(nakliye, montaj, komisyon vs.)

Yazarkasa iletişim eğer sisteme bir yazarkasa bağlıysa kasaya bilgi ve departman gönderir.

Yazarkasa  Bağlantısı

Sisteme yazarkasa bağlıysa kasadan Smartpos la hazırlamış olduğunuz fişi departman bazlı veya ürün bazlı olarak çıkarabilirsiniz.

Etiket basa tıklandığında sistem etiket basılacak ürünleri seçmemizi sağlar ve tanımlı etiket yazıcısından raf veya ürün etiketi basabilirsiniz.

Menü kapat işlem menüsünü kapatır. Programı kapat ise programı kapatır.

SMARTPOS YÖNETİM:

Bütün tanımlamaların yapıldığı kasalara bilgi gönderilen bölümdür.

Küçük noktalarda herhangi bir arka ofis yazılımı olmadan buradan da ürün ve müşteri tanıtabilirsiniz.

Barkod maskeleri, kullanıcı tanımları (kasiyerler), mağazalar, KDV tanımları, Yazarkasa tanımları, stok kartı tanımları, müşteri kartı tanımları ve promosyon tanımları buradan yapılıp kasalara gönderilir.

İndirmeler

Broşür

Smartpos Broşürü

El İlanı

SMARTPOS El İlanı

Diğer Yazılar

Temsilcimizle Görüşün

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası