...

Unitech Ea 602 El Terminali

El Terminalleri

Unitech EA 602 El Terminali, İş akışınızı optimize etmek ve kolaylaştırmak için tasarlanmış bir avuçiçi ile bir sonraki düzey veri toplamaya adım atın.

 

 • İhtiyacınız olan her şey kutunun içinde! EA602, cihaz, USB kablosu ve güç kaynağı içerir
 • Güçlü bir 1.4GHz Sekiz Çekirdekli işlemci, uygulamanın daha hızlı çalışması ve pilin daha az tüketilmesi anlamına gelir
 • 5″ kapasitif HD dokunmatik ekran eldivenli veya ıslak ellerle çalışır ve onu gerçek bir her şey yapar -hava durumu cihazı
Unitech EA602 EL Terminali 12

İşlemci

Sekiz çekirdekli 1.4GHz

Hafıza ve Bellek

2GB RAM / 16GB ROM Flaş

İşletim Sistemi

Android 7.2

Ekran

5” HD ekran. Ultra hassas kapasitif dokunmatik ekran

Kamera

2D Görüntüleyici, HF/NFC ve 8MP Kamera

Ölçüler

15.2 cm yükseklik, 7.8 cm Genişlik, 1.5 cm Kalınlık, 283 Gram Ağırlık

Ürün Özellikleri

Güçlü Veri Toplama

1.4GHz Sekiz Çekirdekli işlemci ile donatılmış ve Android 7.1 işletim sistemi üzerinde çalışan Ea 602 el terminali, yüksek mobil ortamlarda veri yoğun uygulamalar için uygun hale getirir. Ea 602 el terminali 2 GB RAM, 16 GB ROM ile donatıldığından ve ek bir microSD genişletmeyi (32 GB’a kadar depolama kapasitesi) desteklediğinden mobil çalışanlar iş akışlarını kolayca hızlandırabilir.

Hepsi Bir Arada İşlevsellik

EA602 el terminali , entegre bir 2D tarama özelliğinin yanı sıra entegre bir HF/NFC RFID okuyucu/yazıcı, GPS ve yüksek çözünürlüklü 8,0 MP kamera sunar.

4000 mAh çıkarılabilir pile sahip olan EA602 el terminali, meyve suyunun bitmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmadan sürekli kullanım süresi sağlar. Bu cihaz, ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Çift SIM yuvasını destekleyen EA602, veri iletimi ve telefon gereksinimlerini karşılar.

Entegre Bluetooth® 4.2, Çift bant 802.11 a/b/g/n/ac WiFi ve 4G bağlantısıyla en yüksek veri hızlarının keyfini çıkarın. Ea 602 el terminali gerçekten mükemmel bir mobilite cihazıdır ve rekabetçi bir fiyata iş verimliliğinin iyileştirilmesini sunar!

Sağlam Tasarım

Betona 1,5 m’den birden fazla düşmeye dayanabilme özelliği ve suya ve toza karşı IP65 derecesine sahip olması, bu EA602 el terminalin dayanıklı bir cihaz haline getirir. POGO PIN’i (hızlı ve müdahaleci olmayan şarj için) ile donatıldığında, kullanım ömrünü ve dayanıklılığını uzatır ve hızlı ve müdahaleci olmayan şarj sunar.

Diğer El Terminali Modelleri İçin Tıklayınız

Saha satış sistemi programı için tıklayınız

el terminali

Unitech Ea 602 Android El Terminali sağlam yapısı le Ot/Vt nin değişmez oyuncularından birisi oldu. Ea600 modeli ile başlayan seri Ea 602 ile kendisini güncelledi. Android işletim sistemi sürümü 7.1 olarak gelen Unitech Ea 602 El terminali üzerinde buna güç veren 8 çekirdekli 1.4 Ghz işlemcisi ile sektördeki yerini güçlendirdi.

Üzerinde barındırdığı 6603 engine sahip image barkod okuyucu sayesinde yırtık, plastik ambalajların üzerindeki sağa sola uzamış değişik şekillerde zarar görmüş barkodları ster 1D olsun ister 2D olsun çok yakından ve uzaktan kolayca okuyabilmektedir. Üzerinde bulunan barkod okuyucu ile bir çok barkodun içinde okutmak istediğiniz barkodu işaretleyerek doğru bir okuma yapabilirsiniz.

unitech el terminali

WiFi, data only ve telefon konuşma özellikli olarak satın alınabilen Unitech Ea 602 el terminali ince ve ergonomik dizaynı ile 283 gram ağırlığı ile kullanıcıyı yormadan gün boyu tek şarjla yetebilecek 4000 mAh bataryası ile gelecek günlerde aileye katılacak yeni üyelerini beklemekte.

Ürün Görselleri

Teknik Özellikler

 • Hepsi bir arada kutu; EA602, USB yuvası ve güç kaynağı ile birlikte gelir
 • Hepsi bir arada işlev: 2D Görüntüleyici, HF/NFC ve 8MP Kamera
 • Endüstriyel sınıf: Android 7.1 OS ile 1.4GHz Sekiz Çekirdekli işlemci
 • Her mobil çalışan için uygundur: 2G / 3G / 4G LTE, Çift Bant 802.11 a/b/g/n/ac WiFi, GPS ve Bluetooth® 4.2
 • Şarj edilebilir ve değiştirilebilir 4000 mAh pil
 • 5” HD ekran. Ultra hassas kapasitif dokunmatik ekran (eldivenlerle uyumludur ve ıslanma direncini destekler)
 • Sağlam: Corning® Gorilla Glass® 3, IP65 dereceli ve 5 metreden düşme özelliği
 • Çift tarama düğmesi (sol ve sağ taraf) ve programlanabilir tuş
 • Desteklenen MDM yazılımı çözümler: SOTI, Airwatch, 42Gears, 12Manage ve MoboLink

Temsilcimizle Görüşün

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası