...

Bakkal Hızlı Satış Programı

Bakkallar için Özel Hızlı Satış Programı:

Smartpos Veresiye defterine veda edin ve stok yönetimini kolaylaştırın

Smartpos bakkal hızlı satış programı, stok yönetimini kolaylaştıran ve satış sürecini hızlandıran bir sistem sunar. Terazi ve kasa entegrasyonu sayesinde, işletme sahipleri bilgi işlem uzmanı olmaksızın sistemi kolayca kullanabilirler.

Teraziden alınan tartım bilgisi etiket maliyetini ortadan kaldırır, böylece hem kullanım hem de ilk satın alma maliyeti daha uygundur.

Ayrıca, bakkalın veresiye defteri sistemle entegre edilerek müşterilerin alışverişleri limitlerle kontrol altına alınır ve eski veresiye hesapları tahsil edilebilir.

Smartpos hızlı satış yazılımı, perakende satış yapan tüm mağazaları hedef alarak tasarlanmıştır.

Ayakkabıcılar, bijutericiler, tuhafiyeler, giyim mağazaları, manavlar ve kasaplar gibi perakende sektöründeki tüm işletmeler için uygundur.

 

Bakkal barkod sistemi için daha detaylı bilgi

Diğer yazılımlarımız için

hızlı satış programı
dokunmatik barkod sistemi

Blog

SMARTPOS Hızlı Satış Programı

SMARTPOS ön ofis yazılımı, SQL Server ile haberleşerek çalışır ve yönetim programı SQL’den verileri çekerek kasalara gönderir.

Bu sayede, şubelere ayrıca server kurmaya gerek kalmaz.

Kasa onaylı poslar gibi hem online hem offline çalışabilir. Smartpos, 144 adet direkt ürün tuşu, askıya alma ve askıdaki işlemler, müşteri listesi ve belge tekrarı gibi özelliklerle donatılmıştır.

Terazi tuşuna basarak, ürün seçimi yapıldığında bağlı teraziden tartı bilgisi alınarak ürün satışı gerçekleştirilir.

Ürün listesi, ürünleri isme göre arama yapabileceğiniz bir ekran açar ve istediğiniz ürünü seçip satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Kasa giriş ve kasa çıkış, kasaya verilen avansların ve kasadan yapılan ödemelerin girildiği tuşlardır.

Satır iptal, okutulan ürünlerden satır bazlı iptali sağlar. Ara toplam fiş tutarını gösterir ve birden fazla ödeme tuşu tanımlanabilir.

Blog

SMARTPOS Bakkal Programı

 

Smartpos ile aynı anda birden fazla yazıcıya bağlanarak (termal, nokta vuruşlu) farklı evrakları farklı yazıcılardan basabilirsiniz.

Smartpos ile sattığınız ürünü iade alabilir ve gider pusulası düzenleyebilirsiniz. İşlem tuşuna tıkladığınızda, aşağıdaki menü açılacaktır.

Buradan günlük kasa raporunu alabilir, ürün değişimi yapabilir ve farklı ödeme yöntemleri ile tahsilat gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün değişimi seçeneğinde, geri alınan ürün ve verilen ürün girilecek ve fark varsa tahsil edilecektir.

Sistem, fatura, gider pusulası ve tahsilat makbuzu oluşturarak bunları yazdıracaktır.

Smartpos bakkal yazılımı, belge seçimi, fiş fatura ve iade evrak tipi seçme özelliğine sahiptir.

Masraf giriş özelliği, evrağa bağlı masrafları (nakliye, montaj, komisyon vb.) girmenizi sağlar ve sistem bunları faturaya ekleyecektir.

Yazarkasa iletişim özelliği, sistemde bağlı bir yazarkasadan bilgi ve departman göndermenize olanak tanır.

Etiket basma özelliği ile, tanımlı etiket yazıcısından raf veya ürün etiketi basabilirsiniz.

Menü kapat işlem menüsünü kapatırken, programı kapat seçeneği programı sonlandırır.

smartpos hızlı satış yazılımı

Blog

SMARTPOS Bakkal yazılımı

Smartpos Yönetim bölümü, tüm tanımlamaların yapıldığı ve kasalara bilgi gönderilen kısımdır.

Küçük işletmeler için, herhangi bir arka ofis yazılımı olmaksızın buradan ürün ve müşteri tanımlayabilirsiniz.

Barkod maskeleri, kullanıcı tanımları (kasiyerler), mağazalar, KDV tanımları, yazarkasa tanımları, stok kartı tanımları, müşteri kartı tanımları ve promosyon tanımları bu bölümden yapılıp kasalara gönderilir.

Smartpos bakkal hızlı satış programı, işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak ve satış süreçlerini hızlandırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Bu sayede, perakende sektöründeki işletmeler daha verimli ve karlı çalışabilirler.

İndirmeler

Broşür

Smartpos Broşürü

Diğer Yazılar

Temsilcimizle Görüşün

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası