...

Cas Vakum Makinesi CVP 260 – CVP 350 – CVP 450

Vakum Makinaları

Endüstriyel vakum makinaları ile paketleme işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde yapabilirisiniz. Gıdaların ömürlerini uzatan ve taşınmasını çok kolay hale getiren vakum makineleri tek çene ve çift çene olarak üretilmektedir. Çift çene vakum makinesi ile aynı anda daha fazla paketleme işlemi yapabilirsiniz. Şeffaf üst kapak sayesinde paketlenen ürünler izlenebilmektedir. Cas vakum makineleri paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Vakum makinası, bir ortamda bulunan havanın tamamen çekilmesi işlemi olan vakumlama için kullanılan ve pratiklik sağlayan bir üründür. Vakum makinesi özel ambalajlara konulan ürünlerin dayanıklı veya taşınabilir olmasını sağlar. Bu işlem dış yüzeye baskı uygulayarak veya içeriden havanın emilmesi gibi çeşitli yöntemlerle gerçekleştirilebilir

Vakum makineleri farklı alanlarda kullanım bulur, ancak en etkili kullanım alanı genellikle gıda ürünleri paketlemesidir. Gıdaların uzun süre korunması, israfı önleme ve bütçe yönetimi açısından önemli bir faktördür. Yiyecek vakum makinesi ile gıdaların ömrü uzatılabilir ve içerdikleri mikroorganizmalardan kaynaklı sorunlar azaltılabilir. Vakum makineleri aynı zamanda ambalajın yapıştırılması ve dayanıklı olması için de kullanılır. Bu nedenle vakum makinesi, hem tüketiciler hem de üretici firmalar için işlevsel bir üründür.

Vakum makineleri farklı amaçlara yönelik olarak üretilir. Örneğin, gıda sektöründe kullanılan vakum makineleri, peynir, et, balık, tavuk gibi ürünlerin uzun süre saklanmasını sağlar. Ayrıca meyve ve sebzelerin çürümeden daha uzun süre buzdolabında saklanmasına olanak tanır. Ev tipi vakum makinesi modelleri kompakt tasarımlarıyla mutfakta yer kaplamaz ve düşük elektrik tüketimiyle dikkat çeker. Vakumlu paketleme yöntemi, gıdaların taze kalmasını, kokuların ve böceklenmenin önlenmesini, yerden tasarruf sağlanmasını ve ürünlerin daha kolay istiflenebilmesini sağlar.

Vakum makineleri çeşitli özelliklere sahip olabilir. Örneğin, üzerinde hava valfi bulunan özel poşetleri vakumlamaya yarayan modeller ve kilit sistemi bulunmayan poşetler için kullanılan modeller gibi farklı seçenekler bulunur. Bu çeşitlilik, kullanıcıların ihtiyaçlarına ve kullanacakları alana göre uygun bir seçenek bulmalarını sağlar. Kullanıcıların deneyimlerinden ve yorumlarından destek alarak en işlevsel kullanım sunan vakum makinesi modelini seçmek mümkündür.

Bu bilgilere dayanarak, vakum makinasının vakumlama işlemi için kullanılan ve özellikle gıda ürünleri paketlemesinde etkili olan bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca farklı amaçlara yönelik olarak çeşitli modelleri bulunmaktadır.

  • Güçlü vakum pompası
  • Şeffaf üst kapak sayesinde vakumlanan ürünlerin izlenmesi
  • Güvenli elektrik dizaynı ve sağlam mekanik yapı
  • Kolay kullanım ve mikro işlemci ile otomatik kontrol imkanı
  • İç ve dış yüzeylerde paslanmaz malzeme kullanılmıştır

Diğer Paketleme Makineleri İçin Tıklayınız

CAS vakum makinasi cvp 260 350 450

Ürün Özellikleri

  • Güçlü vakum pompası
  • Şeffaf üst kapak sayesinde vakumlanan ürünlerin izlenmesi
  • Güvenli elektrik dizaynı ve sağlam mekanik yapı
  • Kolay kullanım ve mikro işlemci ile otomatik kontrol imkanı
  • İç ve dış yüzeylerde paslanmaz malzeme kullanılmıştır

Diğer Cas Gıda Makineleri

Ürün Görselleri

Teknik Özellikler

MODEL
  260
 350
450
 
Makine Ölçüsü(mm)
480x330x320
560x425x460
560x520x460
 
Bölme Ölçüleri(mm)
385x280x90(50)
450x370x220(170)
460x450x220(170)
 
Mühürleme Ölçüleri(mm)
260×8
350×8
430×8
 
Pompa Kapasitesi m3/h
10
20
20
 
Brüt Ağırlık(kg)
44
73
80
 
Net Ağırlık(kg)
36
62
68
 
Paket Ölçüleri(mm)
570x440x460
670x550x600
670x620x600
 

Temsilcimizle Görüşün

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası