...

Etiket Barkod Yazıcı

Etiket barkod yazıcısı, barkod etiketlerini yazdırmak için tasarlanmış bir yazıcı türüdür.

Barkod etiketleri, ürünleri tanımlamak ve envanteri izlemek için kullanılır ve genellikle perakende mağazalarında, depolarda ve diğer işletmelerde kullanılır.

Etiket barkod yazıcıları genellikle etiket üzerindeki görüntüyü oluşturmak için ısı kullanan termal baskı teknolojisini kullanır.

Kağıt, plastik ve polyester dahil olmak üzere çeşitli malzemelere baskı yapabilir ve farklı boyut ve şekillerde etiketler yazdırabilirler.

Etiket barkod yazıcılar genellikle bir bilgisayara veya ağa bağlıdır ve yazılım uygulamaları aracılığıyla kontrol edilebilir.

Bazı yaygın etiket barkod yazıcı markaları arasında Zebra, Datamax ve Honeywell bulunur.

etiket barkod yazıcı
yapışkanlı barkod etiket yazıcı

Blog

Yapışkanlı Etiket Barkod Yazıcı

Yapışkanlı  etiket barkod yazıcısı, arkası yapışkan olan etiketleri yazdırmak için tasarlanmış bir yazıcı türüdür.

Bu yazıcılar, ürünleri veya envanteri etiketlemenin ve izlemenin gerekli olduğu perakende, lojistik ve üretim gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılır.

Yapışkanlı etiket barkod yazıcıları, ürünlere veya paketlere kolayca uygulanabilen yapışkan destekli etiketler oluşturmak için termal transfer, doğrudan termal ve mürekkep püskürtmeli baskı gibi çeşitli baskı teknolojilerini kullanır.

Blog

Etiket Barko Yazıcı Bağlantı Seçenekleri

Yapışkanlı etiket barkod yazıcıları, küçük masaüstü modellerinden daha büyük endüstriyel modellere kadar farklı boyutlarda ve form faktörlerinde mevcuttur.

Yapışkanlı etiket yazıcılarının bazı ortak özellikleri, yüksek hızlarda yazdırma, çeşitli etiket boyutları ve malzemeleri için destek ve Ethernet, Wi-Fi veya USB gibi bağlantı seçeneklerini içerir.

Yapışkanlı etiket yazıcılarının bazı popüler markaları arasında Zebra, Brother, DYMO ve Epson bulunur.

Bu yazıcılar, belirli iş ihtiyaçlarını karşılayan özel etiketler oluşturmak ve yazdırmak için genellikle etiket tasarım yazılımıyla birlikte kullanılır.

endüstriyel barkod yazıcı

Blog

Diğer Kullanıcıların Yorumlarını Okuyun.

Çeşitli Zebra modellerinin çevrimiçi incelemeleri, projeniz için hangisinin doğru seçim olduğuna karar vermenize yardımcı olabilir.

İncelemeler, yazıcıyı fiilen kullanmış ve test etmiş müşterilerden gelir, böylece gerçek hayatta nasıl performans gösterdiği hakkında teknik özelliklere bakmaktan çok daha gerçekçi bir fikir verebilirler.

İnsanların her bir modelle ilgili hangi sorunları yaşadığına dair bir fikir edinmek için kullanıcı incelemelerini okuyun ve satın almadan önce tüm endişelerin giderildiğinden emin olun.

psc  barkod yazıcı

Diğer Yazılar

Temsilcimizle Görüşün

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası