...

İletişime Geçin

FAX

+90 216 352 56 09

Adres

Zümrütevler Mah Adalar Sok. NO:14
Kat:3-6 Maltepe / İSTANBUL -TÜRKİYE

Map 1

Çamlıca Barkod Limited Şirketi, barkod sistemleri ve ERP yazılımı konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Ürünlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde takip etmenizi sağlayan barkod sistemleri ile depolarınızdaki verimliliği artırabilirsiniz.

Ayrıca, işletmenizdeki tüm süreçleri tek bir platformda yönetebileceğiniz ERP yazılımı çözümleri sunuyoruz. Kaliteli ürünlerimiz ve profesyonel hizmetlerimiz ile işletmenizin verimliliğini artırabilirsiniz. İhtiyaçlarınız için en uygun çözümleri birlikte bulmak için hemen bize ulaşın.

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası