...

Mağaza Barkod Sistemi

Bulut tabanlı geliştirilen Workgroup Ön Muhasebe Yazılımı mağazacılık sektöründe giyim, halı, mobilya, beyaz eşya gibi mağazaların stok ve cari takiplerini en kolay şekilde yapmaları için hazırlanmıştır.

Servera ihtiyaç duymadan web üzerinden açılarak çalışan Workgroup Mağaza Otomasyonu teklif sürecinden başlayarak, sipariş, irsaliye, e-fatura ve e-arşiv faturaya kadar tüm iş süreçlerinde kullanıcı dostu yapısıyla öne çıkmaktadır.

Sektörlere göre farklı farklı uygulamalar yapılabilir, seri numarası veya imei numarası takip modülü sayesinde satılan ürünlerin garanti sürelerinin takipleri, parti lot sayesinde parti lot bazlı takip gibi bir çok ihtiyacı kolayca giderir.

Workgroup Ön Muhasebe Yazılımı ile mağaza kirası, personel maaşları, elektik su faturası gibi giderlerinizi hizmet kalemi altında takip ederek şube karlılığınızı veya toplam karlılığınızı günlük, haftalık veya tarih aralığında izleyebilirsiniz.

Market Barkod Sistemi İçin

mağaza barkod sistemi
barkod sistemi

Blog

Mağaza Barkod Sistemi

Kullanıcı dostu yapısıyla isteyen her yaş grubunun kullanabileceği tablet, telefon, bilgisayar olan ve internet olan her yerden çalışan Workgroup Ön Muhasebe yazılımı bir servera ihtiyaç duymadan kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Çok dilli yapısıyla isteyen kullanıcı kendi dilinde programı kullanabilir, farklı dillere göre aynı stok kartına isimler verebilirsiniz. Farklı döviz kurlarına göre satış yapabilir ve cari hesap tutabilirsiniz.

Mobil cihaz uygulamaları ile de desteklenen Workgroup Ön Muhasebe Programı çok şubeli firmaların şube bazlı hesap tutmalarına, karlılık hesabı yapabilmelerine, imkan oluşturmaktadır.

Programın her aşamasında barkod okuyucu ve yazıcı desteği sayesinde hatalar minimize edilmekte kullanıcıların stokla uğraşması azalmaktadır.

Teknolojinin İşe Dönüştüğü Nokta Workgroup Yazılım.

Diğer Yazılar

Temsilcimizle Görüşün

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası