...

Market Barkod Programı

Smartpos market barkod programı, stok tutmayı eğlenceli hale getirerek satış işlemlerinde bir şenlik yaratır! 🎉.

Terazi ve kasalarla olan bağlantısıyla, bilgi işlem süper kahramanına ihtiyaç duymadan patronlar bile bu sistemi kolayca kullanır 😎.

Teraziden doğrudan ağırlık bilgisini alarak etiket maliyetini adeta sihirli bir değnek gibi ortadan kaldırır 🧙‍♂️.

Hem kullanım maliyeti hem de başlangıç maliyeti cebinizi sevindirir 💰.

İstediğiniz yazıcıdan istediğiniz büyüklükte ve tasarımda etiketlerinizi basarak, etiket dünyasına kendinizi kaptırabilirsiniz 🖨️.

Üçüncü parti yazılımlarla entegrasyon sayesinde, merkezi yapıya hızlıca ulaşarak dijital dünyanın efendisi olabilirsiniz 🌐.

Market Barkod Programı Detaylı Bilgi İçin

 

 

market barkod sistemi

Blog

Dokunmatik Barkodlu Satış Sistemi

SmartPOS hızlı satış programı, satış işlemlerini süper kahraman hızında ve verimli hale getiren bir POS yazılım programıdır 🚀.

 Perakendeciler ve tüccarlar, envanter yönetimi, müşteri yönetimi ve finansal raporlama gibi günlük işleri bu programla adeta bir sihirbaz gibi yönetirler 🎩.

SmartPOS hızlı satış programı, dokunmatik POS dahil çeşitli cihazlarda çalışarak her yerde bir karnaval havası yaratır 🎠.

Ödeme sürecini kolaylaştırarak iş yerlerinin bilgiye dayalı kararlar almasına ve genel iş performanslarını artırmasına imkan tanır, tüm bunlar gerçek zamanlı veri ve raporlama yetenekleri ile adeta bir zaman makinesi gibi işler 🕰️.

SmartPOS hızlı satış programı, geleneksel dokunmatik POS dahil olmak üzere çeşitli cihazlarda çalıştırılabilir.

SmartPOS, ödeme sürecini kolaylaştırmaya yardımcı olur ve gerçek zamanlı veri ve raporlama yetenekleri sunarak iş yerlerinin bilgiye dayalı kararlar almasına ve genel iş performanslarını iyileştirmesine olanak tanır.

Blog

SMARTPOS Market yazılımı

Terazi tuşuna basar basmaz, sihirli bir şekilde ürün seçme ekranı açılıyor, sanki bir şapka seçiyormuşsun gibi! 🎩.

Ürün seçer seçmez, teraziyle hızlı bir iletişim kurarak tartı bilgisini alır ve ürünün satışını gerçekleştirir; adeta bir süper kahramanmış gibi 💥.

Ürün listesi, bir sürü renkli buton gibi karşınıza çıkar ve istediğiniz ürünü seçip satışını yapabilirsiniz 🌈.

Belge iptali, kesilen belgeyi bir sihirli değnek hareketiyle iptal ederken, kasa giriş ve kasa çıkış tuşları avansların ve ödemelerin girildiği eşsiz düğmelerdir 🔮.

Satır iptal, sanki bir zaman yolcusu gibi okutulan ürünlerden satır bazlı iptali sağlar ⌛.

Ara toplam fiş tutarını gösterirken, alt sıradaki tuşlar ödeme tuşları gibi adeta bir hazine haritası sunar 💰.

Birden fazla ödeme tuşu tanımlayabilir ve hatta Smartpos’a aynı anda birden fazla printer bağlayarak farklı evrakları farklı printerlerden basabilirsiniz, sanki bir orkestra şefi gibi 🎼.

Samartpos ile sattığınız ürünü iade alabilir ve gider pusulası düzenleyebilirsiniz, adeta bir sihirbazın numarası gibi 🪄.

İşlem tuşuna tıkladığınızda, sanki bir sihirli kapı açılır ve oradan günlük kasa raporunu alabilir, ürün değişimi yapabilirsiniz 🚪.

Ürün değişimi sırasında, geri alınan ve verilen ürünlerin bilgileri girilir, aradaki fark tahsil edilir ve sistem hem faturayı, hem gider pusulasını, hem de tahsilat makbuzunu oluşturarak print eder; tıpkı bir sihirli makine gibi! 🌟

dokunmatik pos bilgisayar
dokunmatik barkod sistemi

Blog

SMARTPOS Hızlı Satış Programı

Belge seçimi, sanki bir sihirli dolap gibi, fiş fatura iade evrak tipini seçmemize yardımcı oluyor 📚.

Masraf giriş, adeta bir hazine avcısı gibi, evrağa bağlı masrafları (nakliye, montaj, komisyon vs.) girme imkanı sunuyor 💼.

Yazarkasa iletişim, sanki bir dil bilen kahraman gibi, kasaya bilgi ve departman gönderir 📡.

Sisteme yazarkasa bağlıysa, Smartpos ile hazırladığınız fişi, sanki bir sihirli numara gibi, departman bazlı veya ürün bazlı olarak çıkarabilirsiniz 🎟.

Etiket basa tıklandığında, sistem adeta bir etiket sihirbazı gibi, etiket basılacak ürünleri seçmemize yardımcı olur ve tanımlı etiket yazıcısından raf veya ürün etiketi basabilirsiniz 🏷.

Menü kapat, işlem menüsünü kapatır; adeta bir perdeyi kapatan bir oyuncu gibi 🎭.

Programı kapat ise, programı kapatır; sanki bir günün sonunda lambayı söndüren gibi 💡.

SMARTPOS YÖNETİM, bütün tanımlamaların yapıldığı, kasalara bilgi gönderilen ve adeta bir komuta merkezi gibi çalışan bölümdür 🕹.

Küçük noktalarda, herhangi bir arka ofis yazılımı olmadan buradan da ürün ve müşteri tanıtabilirsiniz, sanki bir çok yönlü kahraman gibi 🦸.

Barkod maskeleri, kullanıcı tanımları (kasiyerler), mağazalar, KDV tanımları, Yazarkasa tanımları, stok kartı tanımları, müşteri kartı tanımları ve promosyon tanımları buradan yapıp, adeta bir postacı gibi, kasalara gönderilir 💌.

İndirmeler

Broşür

Smartpos Broşürü

Diğer Yazılar

Temsilcimizle Görüşün

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası