...

Mobydata M71 Android El Terminali

El Terminalleri

Mobydata M71 El Terminali, sağlam yapısı ve üzerindeki 2D güçlü barkod okuyucu ile oldukça başarılı bir ürün. Saha satış operasyonları, depo operasyonları gibi yerlerle birlikte hafif imalat sektöründe de başarılı bir şekilde çalışıyor.

Üzeride barındırdığı barkod okuyucu ile barkod büyüklüğüne bağlı olarak 2 metreden barkodları okuyabilen Mobidata Android el terminali 3 GB ram ve 32GB Romla geliyor.

4 inç büyüklükteki ekranı ile Mobydata el terminali  güneş ışığında yeterli performansı sağlarken kapasitif dokunmatik olarak geliyor. Android 9.0 işletim sistemi ile desteklenen el terminali MTK quadcore 8 çekirdekli 2 GHz lik bir işlemciye sahip.

Diğer el terminali modelleri için tıklayınız

mobydata m71 android el terminali 2

İşlemci

MTK Quad-core 2GHz, /8 çekirdek

Hafıza ve Bellek

3Gb Rom: 32Gb Flaş

İşletim Sistemi

Android 9

Ekran

4 inç (800×480 Güneş Işığında Görülebilir Kapasitif Ekran)

Kamera

LED flaşlı ve otomatik odaklama işlevli 8M arka kamera

Ölçüler

Boyut 160×71×17mm Ağırlık 269g

M71 El Terminali Özellikleri

Mobydata M71 Android el terminali, sağlam yapısı ve üzerindeki 2D güçlü barkod okuyucu ile oldukça başarılı bir ürün. Saha satış operasyonları, depo operasyonları gibi yerlerle birlikte hafif imalat sektöründe de başarılı bir şekilde çalışıyor.

Üzeride barındırdığı barkod okuyucu ile barkod büyüklüğüne bağlı olarak 2 metreden barkodları okuyabilen Mobidata Android el terminali 3 GB ram ve 32GB Romla geliyor.

4 inç büyüklükteki ekranı güneş ışığında yeterli performansı sağlarken kapasitif dokunmatik olarak geliyor. Android 9.0 işletim sistemi ile desteklenen el terminali MTK quadcore 8 çekirdekli 2 GHz lik bir işlemciye sahip.

El terminali yazılımı

M71 El Terminali Görselleri

Teknik Özellikler

 • CPU: MTK Quad-core 2GHz, /8 çekirdek
 • Ram: 3Gb Rom: 32Gb
 • Ekran: 4 inç (800×480 Güneş Işığında Görülebilir Kapasitif Ekran)
 • Barkod Okuyucu: E3200/3250 2D
 • Bağlantı:4G LTE / WIFI / BT
 • İşletim Sistemi:Android 9.0
 • DPM Barkod Okuma
 • Kötü baskılı ve deforme olmuş barkodları okuyabilme
 • Tek tuşla çoklu barkod okuma
 • Ölçüler: 160×71×17mm
 • Ağırlık: 269g(batarya dahil)
 • Çalışma Sıcaklığı: -20°C~50°
 • Saklama Sıcaklığı: -30°C~70°
 • Düşme Testi: 1.5m Kılıf İle Beraber
 • Batarya: 4.000 mAh Şarj Süresi: 3,5 saat
 • Çalışma Süresi: 14 Saat (her 9 saniyede 1 okuma , Wi-Fi Bağlantı , sim kart taklı ve ekran açık)
 • Tuş Takımı: 24 Tuş Numerik Klavye

Moby Data Firması özellikle uzak doğudan birçok Avrupa ve Amerika markalı üreticiye kendi markları ile üretim yapan büyük bir firmadır.

Aynı veya benzer ürünleri farklı meşhur markların ürün gamında görebilirsiniz. Tüm komponentler aynı sadece marka farklıdır.

Cihazın ceadle, yedek batarya, ve kılıfı da orjinal olarak stoklarda mevcuttur.

 

İndirmeler

Kullanıcı Broşürü

Mobydata M71 Android El Terminali Broşürü Çamlıca Barkod

Temsilcimizle Görüşün

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası