...

MS-650 Yüzük Barkod Okuyucu

Barkod Okuyucular

MS-650 YÜZÜK BARKOD OKUYUCU

MS650 Yüzük Okuyucu, her iki elini de serbest tutmak için parmağınıza takmanıza izin veren ultra kompakt bir Bluetooth barkod okuyucudur. MS650, tüm tek boyutlu barkodları okuma yeteneğine sahiptir ve depo, lojistik ve envanter yönetimi gibi geniş bir uygulama yelpazesinde iş akışını düzenlemek için tasarlanmıştır.

 

 • Hafif ve benzersiz taşınabilir halka tasarımı
 • Mobil cihaz ekranlarından doğrusal barkodları okuma yeteneğine sahiptir
 • 9 metre çalışma aralığı
 • 1.5 metreden beton zemine düşmeye dayanıklı
 • Akıllı telefonlar ve tabletler ile kolayca eşleştirilir (iOS / Android)
 • USB portu üzerinden tarayıcıdan bilgisayara toplu veri aktarımı
 • Su ve toza karşı IP42 koruma
 • Tam Kullanım Pil Ömrü: 8 saate kadar

Diğer Barkod Okuyucu Modelleri İçin Tıklayınız

unitech ms 650 yuzuk barkod okuyucu 3

Bağlantı Seçenekleri

Bluetooth® 4.1HID (HID Klavye Aygıtı)
USB HID (HID Klavye Aygıtı)
USB VCP (Sanal COM Aygıtı)
Toplu İş Modu (Yığın Depolama Aygıtı)

Sensör

Doğrusal Görüntü Sensörü

Okuma Tarama Hızı

Kare/Saniye

Aydınlatma

70.000 Lüks (Güneş Işığı)

Uyarıcılar

Sesli Uyarı, LED ışıklar

Ölçüler

29 x 46,5 x 27 mm

Ürün Özellikleri

KOMPAKT GİYİLEBİLİR YÜZÜK TARAYICI

MS650’nin eşsiz kayış tasarımı kolaylık sağlar, yüzük parmağınıza veya orta parmağınıza kolayca takılabilir ve güvenli bir şekilde kalır. Bu cihaz, veri toplama yaparken en iyi işlevselliği sağlamakla birlikte kullanıcılar için esneklik ve rahatlığı artırır. Giyilebilir tasarımıyla, kazara düşmeleri önleme, iş verimliliğiyle sonuçlanır.

LCD EKRANLARDA ÜSTÜN OKUNABİLİRLİK

MS650, LCD ekran yüzeylerinde, hatta yansıtıcı ekranlarda bile 1D barkodları tarama özelliğine sahiptir. Herhangi bir oryantasyonda kağıt okuyabilir ve karanlıktan doğrudan güneş ışığına (70.000 lux) kadar her türlü ışık koşulunda barkodları otomatik olarak kendi görüş alanı içerisinden yakalayabilir. MS650, işgücünüze satış noktasında ve erişim kontrol yönetimi uygulamalarında kullanmak için uygun ekrandaki barkod okunabilirliğini verir. Yüksek hızda dekoder, hızlı bir tarama motoruyla eşleştirilmiş olan MS650 kablosuz halka barkod okuyucu, saniyede 400 tarama kadar mükemmel performans sunar ve 4 mil çözünürlük ve 130 mm’ye kadar tarama genişliği ile 1D barkod verilerini yakalar. Üstelik, IP42 sertifikalı , toza ve suya karşı , 1.5 metreden beton zemine düşmeye karşı dayanıklıdır.

VERİ OKUMA

Kablosuz BT 4.1 teknolojisinin Bluetooth HID arayüzü ile MS650, akıllı telefonunuz ve tabletleriniz (iOS veya android sistemi dahil) ile karmaşık bir kurulum yapmaksızın kolayca bağlanabilir. Ayrıca, kablosuz BT 4.1, verileri yetkisiz erişime karşı korumak için AES 128-bit şifrelemeyi destekler ve veri MS650 halka tarayıcıdan ana bilgisayara iletilirken 24-bit CRC gözetiminden yararlanarak etkileşimleri etkili bir şekilde önler.

ESNEK KABLOSUZ BAĞLANTILAR

MS650, iş yerindeki verimliliğin artırılmasına yardımcı olan esneklik sunar. Barkod veri toplama işlemini tüm kullanıcılar için basit ve güvenilir hale getiren tek dokunmalı düğme tasarımının basitliği ile kablosuz teknolojinin kolaylığını sağlar. Buna ek olarak, MS650, kablosuz sinyal aralığı dışında iken veri kaybolmasını önleyen bir otomatik mod ile kullanılabilir; ayrıca verileri basit bir ayar ile arka uç sistemine yükleyerek, görevleri tamamlamanıza izin verir. Buna ek olarak, MS650, bir veri aktarımını kolaylaştırmanızı ve dahili Lityum-iyon pilini standart bir USB portu kullanarak şarj etmenizi sağlar. Ergonomik ve kompakt tasarımı ile MS650 kablosuz yüzük barkod tarayıcısı, veri toplama görevlerini tamamlamanın güçlü bir yoludur.

Unitech MS650 Yüzük Barkod Okuyucu daha detaylı bilgi için

Ürün Görselleri

Teknik Özellikler

Optik ve Performans

 • Sensör Doğrusal Görüntü Sensörü
 • Ortam ışığı 70.000 Lüks (Güneş Işığı)
 • Yazdırma Kontrast Ölçeği %30 
 • Alan derinliği
  Etiket / DOF │ yakın │ uzak
  Kod 39, 4mil │50mm │70mm
  Kod 39, 5mil │45mm │ 95mm
  Kod 39, 10mil │40mm │190mm
  Kod 39, 15mil │ 55mm │265mm
  UPC/EAN, 13mil │ 50mm │ 225mm

İletişim

 • Desteklenen Ana Bilgisayar Arayüzü
 • Bluetooth® 4.1HID (HID Klavye Aygıtı)
 • USB HID (HID Klavye Aygıtı)
 • USB VCP (Sanal COM Aygıtı)
 • Toplu İş Modu (Yığın Depolama Aygıtı)

Mekanik

 • G29 x L46,5 x Y27 mm
 • 20.5g (Velcro kayış dahil)

Desteklediği Barkod Çeşitleri

 • UPC-A/UPC-E, EAN-8/EAN-13, Endüstriyel 2/5, Codabar, Matrix 2/5, Code 11, Code 93, Code 32, Code 128, Standard Code 39, Tam ASCII Code 39, Interleaved 2/5, Çin Posta Kodu, MSI Plessy Kodu, İngiltere Plessy Kodu, EAN/UCC 128, Telepen Kodu, IATA Kodu, GS1 Databar

Elektriksel

 • Gösterge LED, Buzzer

Çevre

 • ESD Koruması 4KV temastan sonra fonksiyonel, 8KV Hava tahliyesi
 • Mekanik şok 1,5M beton üzerine (yalnızca tarayıcı)
 • Çalışma sıcaklığı 0°C ila 50°C
 • Depolama sıcaklığı -20°C ila 60°C
 • Bağıl nem %95 yoğuşmasız
 • IP derecelendirme IP42

İndirmeler

Kullanıcı Klavuzu

MS650 Kullanıcı Kılavuzu V1.6

Kullanıcı Klavuzu

MS650 Broşürü Rev.J Ürün Broşürü

Yazılım Destek

EzUtility kurulumu V7.03

Yazılım Destek

VCPSürücüsü V1.3.1

Temsilcimizle Görüşün

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası