...

Pavo N6 Android Mobil POS – 507 nolu Tebliğ

PAVO N6 Android Mobil POS, perakende şirketlerine hareket halindeyken satış yapma olanağı sağlamak için tasarlanmıştır.

Mobil pos perakendecilerin hareket halindeyken rafta veya reyon başında müşteri ile birebir görüşme halindeyken ödemeleri işleme koymalarına, envanteri yönetmelerine ve faturalar, makbuzlar ve satın alma siparişleri gibi mali belgeler oluşturmalarına olanak tanır.

Mobil posun bu özelliği, perakende sektöründe sahada çalışan satış temsilcileri bulunan şirketler veya pop-up mağazaları veya seyyar satış üniteleri olan işletmeler için idealdir.

Cihaz, geniş, renkli dokunmatik ekran ve güçlü bir işlemcinin yanı sıra barkod tarayıcı, makbuz yazıcısı gibi özellikler ve Wi-Fi ve Bluetooth dahil olmak üzere çoklu bağlantı seçenekleri ile donatılmıştır.

Ayrıca, dolandırıcılık ve diğer güvenlik tehditlerine karşı koruma sağlamak için Ödeme Kartı Sektörü Veri Güvenliği Standardı (PCI DSS) tarafından belirlenenler ve Türk standartları gibi güvenlik standartlarını ve düzenlemelerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Mal ve hizmet satışına ilişkin ödemelerin tahsili ve mali belgelerin elektronik ortamda oluşturulması amacıyla Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından oluşturulan “Güvenli Mobil Ödeme ve Elektronik Belge Yönetim Sistemi” ile de uyumludur.

Özetle PAVO N6 Android Mobil POS, perakende şirketlerine hareket halindeyken satış yapabilmeleri için tasarlanmış, mükemmel performans, kullanıcı dostu tasarım, güvenlik özellikleri ve Gelir İdaresi Başkanlığı (GIB) düzenlemelerine uygunluk ile donatılmıştır. ).

İşletmelerin hareket halindeyken ödemeleri işleme koymasına, envanteri yönetmesine ve mali belgeler oluşturmasına olanak tanıyarak mobil bir satış noktası cihazına ihtiyaç duyan perakende şirketleri için ideal bir çözüm haline getirir.

Pavo N6 Android Mobil Pos restaurant yazılımları da entegre edilerek masa takibi, adisyon düzenleme, masada sipariş alma, adisyon kapama , güvenli e-belge oluşturma ve kredi kartı tahsilatı yapma giibi bir çok işlevi tek bir cihaz üzerinden yürütmrnize imkan tanır.

Diğer Android POS Modelleri

507 nolu Tebliğ için Tıklayınız

N6 pos

GPS

GPS, GLONASS, BEIDOU

Dokunmatik

 5.0” HD 1280×720 Renkli LCD Kapasitif Dokunmatik Ekran, E-imza Destekler)

İletişim

4G/3G/2G, Wi-Fi, Bluetooth

Güçlü İşlemci

Quad-Core işlemcili Güvenlik Çipi

NFC okuyucu

 • Manyetik kart okuyucu, EMV onaylı smart kart okuyucu ve temassız okuyucu (NFC)

Hafıza

2GB Ram+16GB Flash

Pavo Android Pos Avantajları

 • Bu akıllı tezgah üstü POS terminali, manyetik şeritli kartlar, IC kartları, temassız/NFC dahil olmak üzere her türlü kartı destekler. Bu, onu çok çeşitli ödeme yöntemlerini ve işlem türlerini işleyebilen çok yönlü bir çözüm haline getirir.
 • Ayrıca cihaz, geniş, renkli dokunmatik ekran ve güçlü bir işlemcinin yanı sıra barkod tarayıcı, fiş yazıcı gibi özellikler ve Wi-Fi ve Bluetooth dahil olmak üzere çoklu bağlantı seçenekleri ile donatılmıştır.
 • Ayrıca, dolandırıcılık ve diğer güvenlik tehditlerine karşı koruma sağlamak için Ödeme Kartı Sektörü Veri Güvenliği Standardı (PCI DSS) tarafından belirlenenler ve Türk standartları gibi güvenlik standartlarını ve düzenlemelerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.
 • Genel olarak PAVO N6, perakende şirketlerinin hareket halindeyken satış yapmasına, her satış temsilcisini uyumlu bir toplama noktasına dönüştürmesine olanak tanıyan, mükemmel performans, kullanıcı dostu tasarım sunan ve güvenlik özellikleri ve uyumluluğu ile donatılmış taşınabilir, mini bir POS terminalidir.
 • Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) düzenlemeleri ile. İşletmelerin hareket halindeyken ödemeleri işleme koymasına, envanteri yönetmesine ve mali belgeler oluşturmasına olanak tanıyarak mobil bir satış noktası cihazına ihtiyaç duyan perakende şirketleri için ideal bir çözüm haline getirir.

Ürün Görselleri

Teknik Özellikler

 • İşletim Sistemi: Android 7.1
 • İşlemci: Quad-Core işlemcili Güvenlik Çipi
 • Hafıza: 2GB Ram+16GB Flash
 • İletişim: 4G/3G/2G, Wi-Fi, Bluetooth
 • Lokasyon: GPS, GLONASS, BEIDOU
 • Kamera: Arka Kamera 5mp, AF, Flash 2MB FF(Opsiyonel)
 • Ön Kamera: 2MP, FF(Opsiyonel) Barkod
 • Okuyucu 1D & 2D
 • Pil: 3000mAh Şarj edilebilir Li-on Pil
 • Ekran: 5.0” HD1280×720 Renkli LCD Kapasitif Dokunmatik Ekran, E-imza estekler)
 • Ölçüler/Ağırlık: 158 mm Ux73,4 mm Gx16,9mm Y 249g (Pil Dahil)
 • Güvenlik: PCI5, UPTS 2.0 Onaylı

Aksesuarlar

İndirmeler

Kullanıcı Klavuzu

Ürünün PDF dökümanına erişebilirsiniz.

Kullanıcı Klavuzu

Ürünün PDF dökümanına erişebilirsiniz.

Temsilcimizle Görüşün

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası