...

PAVO N86 Android Mobil POS – Vuk 507

Pavo N86 Android Mobil POS, mükemmel performans sunan zarif ve stil sahibi bir tasarıma sahip bir satış noktası cihazıdır. Geniş, renkli bir dokunmatik ekrana ve güçlü bir işlemciye sahiptir, bu da onu kullanıcı dostu ve sahada kullanımını kolaylaştırır.

Bu cihaz taşınabilirlik için tasarlanmıştır, farklı konumlara kolayca götürülebilir ve bir barkod okuyucu, bir fiş yazıcısı ve işletmelerin ödemeleri almasına, e-belge kesmesine ve envanteri yönetmesine olanak tanıyan 4G, Wi-Fi ve Bluetooth dahil olmak üzere birden fazla bağlantı seçeneğiyle donatılmıştır. Hareket halindeyken e-fatura, e-arşiv fatura, makbuzlar gibi finansal belgeler oluşturmak çok kolay.

Ayrıca, mal ve hizmet satışına ilişkin ödemelerin tahsili ve mali belgelerin elektronik ortamda oluşturulması amacıyla Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından oluşturulan “Güvenli Mobil Ödeme ve Elektronik Belge Yönetim Sistemi” ile de uyumludur.

Özetle Pavo N86 Android Mobil POS, GİB düzenlemelerine uygun, mükemmel performans, kullanıcı dostu tasarım ve güvenlik özellikleriyle donatılmış taşınabilir bir satış noktası cihazıdır. İşletmelerin hareket halindeyken ödemeleri işleme koymasına, envanteri yönetmesine ve mali belgeler oluşturmasına olanak tanıyarak mobil bir satış noktası cihazına ihtiyaç duyan işletmeler için ideal bir çözüm haline getirir.

507 nolu tebliğ için tıklayınız.

N86 pos

Yazıcı

Yüksek Hızlı Termal Yazıcı Kağıt Rulo Genişliği: 58mm Çap:40mm

Dokunmatik

 5.0” HD 1280×720 Renkli LCD Kapasitif Dokunmatik Ekran, E-imza Destekler)

İletişim

4G/3G/2G, Wi-Fi, Bluetooth

Güçlü İşlemci

Quad-Core işlemcili Güvenlik Çipi

NFC okuyucu

 • Manyetik kart okuyucu, EMV onaylı smart kart okuyucu ve temassız okuyucu (NFC)

Hafıza

2GB Ram+16GB Flash

Pavo Android Pos Avantajları

 • Android tabanlı POS terminali, Android işletim sistemi üzerinde çalışan bir satış noktası cihazıdır. Güvenli ödeme işleme için dokunmaya duyarlı bir tuş takımı ve hızlı ve verimli işlem tamamlama için yüksek hızlı bir termal yazıcı ile birlikte gelir.
 • Bu POS terminali, tüccarların ve müşterilerin ekranı çeşitli ortamlarda net bir şekilde görmelerini sağlayan, geniş görüş açısına sahip yüksek kontrastlı, büyük bir HD ekrana sahiptir.
 • Her türlü görevi yerine getirebilen yüksek bir Android işletim sistemi ve işlemci sürümü ile donatılmıştır. Dört çekirdekli işlemci, aynı anda daha fazla görevin gerçekleştirilmesine izin vererek daha iyi performans sağlar.
 • Cihaz ayrıca her zaman bağlantıda kalmanızı sağlayan çok yönlü bir iletişim altyapısına sahiptir. Cihaz, işlemler için daha fazla güvenlik ve esneklik sağlayan Manyetik kart okuyucu, EMV onaylı akıllı kart okuyucu ve temassız okuyucu (NFC) ile donatılmıştır.
 • Genel olarak, Android tabanlı POS terminali, hızlı ve verimli işlem işleme, geniş ve net bir HD ekran ve güvenli ve güvenilir bir iletişim altyapısı sunan güçlü ve çok yönlü bir satış noktası cihazıdır. Mobil bir satış noktası çözümüne ihtiyaç duyan her tür ve büyüklükteki işletme için uygundur.

Ürün Görselleri

Teknik Özellikler

 • İşletim Sistemi: Android 9.0
 • İşlemci: Quad-Core işlemcili Güvenlik Çipi
 • Hafıza: 2GB Ram+16GB Flash
 • İletişim: 4G/3G/2G, Wi-Fi, Bluetooth
 • Lokasyon: GPS, GLONASS, BEIDOU
 • Yazıcı: Yüksek Hızlı Termal Yazıcı Kağıt Rulo Genişliği: 58mm Çap:40mm
 • Kamera: Arka Kamera 5mp, AF, Flash 2MB FF(Opsiyonel)
 • Ön Kamera: 2MP, FF(Opsiyonel) Barkod
 • Okuyucu 1D & 2D (opsiyonel)
 • Pil: 2600mAh Şarj edilebilir Li-on Pil
 • Ekran:5.0” HD 1280×720 Renkli LCD Kapasitif Dokunmatik Ekran, E-imza
 • estekler)
 • Ölçüler/Ağırlık: 194 mm Ux82 mm Gx68mm Y 417g (Pil Dahil)
 • Güvenlik: PCI5, UPTS 2.0 Onaylı

Aksesuarlar

İndirmeler

Kullanıcı Klavuzu

Ürünün PDF dökümanına erişebilirsiniz.

Kullanıcı Klavuzu

Ürünün PDF dökümanına erişebilirsiniz.

Temsilcimizle Görüşün

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası