...

Züccaciye Programı

Züccaciye mağazaları için süper hızlı satış programı – Smartpos! Stok tutmayı ve satışı eğlenceli hale getiriyor.

Patronlar ve satış elemanları için kolay kullanım.

İstediğiniz etiketi yazdırın ve etkileyici promosyonlarla satışları artırın.

Tüm perakende mağazalar için ideal

 

Zücaaciye Programı ile ilgili daha detaylı bilgi için

züccaciye programı
züccaciye barkod sistemi

Smartpos, stok tutmayı ve satışı çocuk oyuncağına dönüştürüyor!

Terazilerle ve kasalarla kusursuz entegrasyon sayesinde, patronlar ve satış elemanları sistemi çok kolay kullanabilir.

Hem maliyeti düşük hem de eğlenceli! İstediğiniz yazıcıyla süper şık etiketler yazdırın.

Toptan züccaciye firmaları için harika bir el terminali uygulaması – siparişler ve promosyonlar hızla Smartpos ekranına düşüyor.

Bu süper satış programı, tüm perakende mağazaları için tasarlandı – ayakkabıcılar, bijutericiler, tuhafiyeler, giyim mağazaları, manavlar, kasaplar ve daha fazlası. Smartpos ön ofis yazılımı,

SQL Server ile hızlı haberleşme yapıyor. Şubelerde server kurmaya gerek yok, hem online hem offline çalışır. 144 ürün tuşuyla kolay erişim sağlar.

Faturaları askıya alabilir, sonra geri çağırarak satış işlemini tamamlayabilirsiniz.

Müşteri kartı varsa, hızlıca listeye tıklayarak müşterinizi seçebilirsiniz. Belge tekrarı ile son belgeyi tekrar yazdırabilirsiniz.

Blog

SMARTPOS yazılımı

Terazi tuşuna basın ve sihirli ekranda, reyonuna göre ürün seçin!

Bir ürün seçtiğinizde, teraziden süper hızlı bir şekilde tartı bilgisini alıp satışı gerçekleştirir.

Ürün listesine tıklayarak, ürünleri isimlerine göre arayın ve seçin. Eğlenceli ve pratik! Belge iptal tuşuyla, komple kesilen belgeyi iptal edin.

Kasa giriş ve kasa çıkış tuşları, kasaya verilen avansları ve ödemeleri yönetmek için kullanılır. Satır iptal ile, okutulan ürünlerin satır bazlı iptalini sağlar.

Ara toplam fiş tutarını gösterir ve alt sıradaki renkli tuşlar ödeme seçeneklerini sunar.

Smartpos’ta birden fazla printer bağlayarak farklı evrakları farklı printerlerden basabilirsiniz. Ürün iade alabilir ve gider pusulası düzenleyebilirsiniz.

İşlem tuşuna tıkladığınızda, eğlenceli bir menü açılır. Buradan günlük kasa raporunu alabilir, ürün değişimi yapabilir ve farklı ödeme seçeneklerini yönetebilirsiniz.

Ürün değişimi tıklandığında, geri alınan ürün girilecek ve diğer yarı ekranda verilen ürün girilecek. Aradaki fark tahsil edilecek ve sistem faturayı, gider pusulasını ve tahsilat makbuzunu oluşturarak print edecektir.

hızlı satış programı

Blog

SMARTPOS yazılımı

Belge seçimi tuşuyla, evrak tipini seçin ve parti başlasın! Masraf giriş sayesinde, evrağa bağlı masrafları (nakliye, montaj, komisyon vs.) hızlıca ekleyebilirsiniz.

Yazarkasa iletişim özelliği, kasaya bilgi ve departman gönderir. Eğer bir yazarkasa bağlıysa, Smartpos ile hazırlanan fişi departman bazlı veya ürün bazlı çıkarabilirsiniz.

Etiket basa tıklayarak, etiket basılacak ürünleri seçin ve etiket yazıcısından raf veya ürün etiketleri basabilirsiniz. Menü kapat tuşu ile işlem menüsünü kapatın ve programı kapat tuşu ile programı sonlandırın.

SMARTPOS YÖNETİM macerasında, bütün tanımlamaların yapıldığı ve kasalara bilgi gönderilen bölüme hoş geldiniz!

Küçük noktalarda bile, arka ofis yazılımı olmadan ürün ve müşteri tanıtabilirsiniz.

Barkod maskeleri, kasiyerlerin kullanıcı tanımları, mağazalar, KDV tanımları, Yazarkasa tanımları, stok kartı tanımları, müşteri kartı tanımları ve promosyon tanımları buradan yapıp kasalara gönderilir.

Smartpos Yönetim, işlerinizi hızlı ve eğlenceli hale getirir!

Smartpos hızlı satış programı ile kullanabileceğiniz donanımlar

İndirmeler

Broşür

Smartpos Broşürü

Diğer Yazılar

Temsilcimizle Görüşün

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası