...

PSC BP-Q7 B Termal Fiş Yazıcı: Hız ve Verimlilikle Baskı

Hızlı ve Kaliteli Baskılar için PSC BP-Q7 Bluetooth Fiş Yazıcı

PSC BP-Q7 B Direkt Termal Fiş Yazıcı, hızlı ve kaliteli baskılar elde etmek isteyenler için mükemmel bir seçim.

Baskı hızı 260mm/s ve 203 dpi çözünürlük sunan bu cihaz, mükemmel baskı sonuçları ve operasyonel verimlilik sunuyor.

Baskı genişliği 74mm, ribon dış çapı 80mm olan yazıcı, geniş ve özelleştirilebilir baskı seçenekleri sağlıyor.

Bu özellikleri ile PSC BP-Q7 B fiş yazıcıyı, hızlı ve kaliteli baskılar almanızı sağlar.

 “PSC BP-Q7 B Fiş Yazıcı Bağlantı Seçenekleri Kullanım”

PSC BP-Q7 B, kullanıcılarına çoklu bağlantı seçenekleri sunuyor. USB, USB+LAN, SERİ+USB+LAN ve Bluetooth arayüzlerini destekleyen bu cihaz, farklı kullanım ihtiyaçlarına uyum sağlayabiliyor.

Bluetooth 2.0+EDR (Gelişmiş Veri Hızı) özelliği ile kablosuz bağlantıda da üstün bir performans sunuyor. Özellikle android cihazlar kullanılarak blutooth üzerinden gönderilen tasarımlarla çok hızlı bir çıktı alınabiliyor.

Ayrıca, Türkçe dahil 96 dil karakter desteği ile birçok farklı dilde baskı yapabiliyor. Otomatik kağıt kesici özelliği sayesinde fişlerinizi kısmi veya tam kesme seçenekleri ile kolayca ayırabiliyor.

Bu özellikler, PSC BP-Q7 B fiş yazıcı’nın kullanımını kolaylaştırır ve işlemlerinizi hızlandırır.

 

bluetooth termal fiş yazıcı

Sonuç olarak, PSC BP-Q7 B Direkt Termal Fiş Yazıcı, hız, kalite ve kullanım kolaylığını bir arada sunan bir cihazdır.

Bu yazıcı, baskı ihtiyaçlarınızı karşılamak ve işlemlerinizi hızlandırmak için ideal bir seçenektir.

Bluetooth fiş yazıcıyı Tampos hızılı satış programı veya farklı şekilde bluetoot üzerinden veri gönderen android programarla kullanabilirsiniz.

Restaurant, kafe, market kasaları, üretim, hastaneler, benzin istasyonları, lojistik gibi farklı bir çok sektörün kullanımına uygundur.

Diğer Yazılar

Temsilcimizle Görüşün

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası